Blog

Zraly zensky stara kunda

Teď ti to vrátím, blesklo mi hlavou. Rukama jsem se opřel vedle jejích ramen a začal jí líbat. Opakoval jsem její postup s tím rozdílem, že nejcitlivějším místům jsem se vyhýbal. Stejně jí to rajcovalo, snad ještě víc než mě. Občas jsem se otřel o její břicho, prsa nebo stehna svým ztopořeným č u rákem a vždycky to vyvolalo zasyknutí nebo povzdech. Pak jsem se svezl na kolena, dýchl jí do chlupů, na teď už pořádně rozmokřené kundě, vystrčil mezi rty špičku jazyka a vzhlédl k ní.

Oční víčka měla zavřená, hryzala si spodní ret a ruce křečovitě zaťaté do potahu gauče. Znovu jsem jí lehce dýchl na poštěváka a ona se mi prohnula klínem vstříc mému jazyku. Vstal jsem a než stačila otevřít oči, přejel jsem jí svým zkamenělým ocasem pod bradou.

Pak jsem jí doteky nalitého žaludu obkroužil ústa a pokračoval směrem k jejím bolestivě ztopořeným bradavkám. Teď chtěla ona mne. Pak její ruce chytily můj zadek a ona vsála můj nabobtnalý o cas do pusy. Doširoka otevřenýma očima se mi vpila do obličeje a moje zkameněl ej čurák mizel v její puse hlouběji a hlouběji.

To co jsem ucítil na žaludu musely být mandle, ale ona se jen zhluboka nadechla a Její rty se zastavily u kořene mého ocasu. Pak pomaloučku couvala a když žalud opouštěl její ústa, lehce ho skousla a objela jazykem. Ještě dvakrát ho lehce zmáčkla a pak se položila zpátky do polštářů.

Moje prsty jí přejely po rtech a zamiřily přes chvějící se prsa k jejímu klínu. Zárověň s polibkem jsem jí vsunul do kundy tři prsty a ještě v průběhu polibku přidal čtvrtý. Lehce jsem jimi pohyboval a blížil se rty k jejímu poštěváku.

Čněl z promočené houštiny jako poslední článek palce. Vsál jsem ho mezi rty. Zakvílení mi prozradilo, že naše hrátky se blíží kvapem do finále. Prsty levačky jsem uchopil frajtra jako penis a nekonečně jemně jsem jí ho začal honit. Špičkou jazyka jsem olizoval jeho vrcholek. Náhle mě Míla uchopila za vlasy a přitáhla k sobě nahoru. Její ruka vnikla mezi moje stehna a začala mi mnout pytlík a druhou rukou mi lehce přejela ocas.

Přirazil jsem a cítil jak jsem se tím bezohledným šťouchem prodral až na dno. Uchopila mě za boky a začala určovat tempo. Takhle ale, přestože jsem cítil její poševní svaly svírající mého čuráka jako v kleštích, plul jsem spolu s ní na vlnách rozkoše, téměř n a vrcholu Tempo přirážení se stále zvolňovalo.

Přesto naše vzrušení neklesalo. Najednou se Míla zkroutila jako ještěrka a vyklouzla z pode mne. Než jsem mohl začít protestovat, chytla můj ocas, pevně ho sevřela a její hlava zmizela mezi mými stehny. Jazykem přejela po vnitřních stranách a zamířila k hrázi mezi koulemi a konečníkem.

Dvěma prsty mi promasírovala anál a pak ho lehce obkroužila špičkou jazyka. Její druhá ruka zmizela mezi stehny. Nechtělo jsem nechat všechno na ní a tak jsme se přesunuli na koberec do šestadevadesátky. Naším cílem ale nebyla naše roztoužená přirození, ale anál. Oplácel jsem jí jazykem její dotyky a stále silněji masíroval její kakaovou dírku.

Ta stále víc vlhla přídělem mých slin a jejího mlíčka, které se jí hrnulo proudem po stehnech z rozmrdané píč i. Svěrač se jí stále uvolňoval a já neodolal a zajel prstem dovnitř. Lehce přirazila a poštěvákem se třela o mou bradu. Přidal jsem druhý prst a náhle jsem ucítil jak něco překonává tlak mého svěrače a proniká mi do zadku. Než jsem se na cokoliv zmohl, Míliny rty pevně obemkly můj ocas a do zadku mi vsunula další prst.

Vzrušení se stupňovalo a žádný z nás už přesně nevěděl co vlastně dělá Lízal jsem jí kundu jako zběsilý, cpal jí do zadku další prsty a cítil jak ona pohlcuje můj ocas stejným způsobem jako prve — až po koule. Nejdřív jsem nepochopil co chce, měla ještě nejmíň půlku ocasu v puse, ale pak ho pustila a zaječela Zatmělo se mi před očima.

Ucítil jsem její prsty jak sevřely mého č u ráka a nasměrovaly ho k jejímu řitnímu otvoru. Přestože jsem jí předtím anál pořádně protáhnul prsty, pro můj ocas tam bylo těsno.

Bál jsem se že jí snad roztrhnu. Vyřešila moje problémy za mne. Prostě mě chytla za zadek a tvrdě přirazila. Ležela na koberci pode mnou, pravačku zaťatou v mém zadku, prsty levé ruky proháněla poštěváka , dívala se mi upřeně do očí a cedila mezi zuby. Pot mi stékal do očí, naše těla na sebe narážela s mlaskáním způsobeným potem a jejími milostnými šťávami, které z ní tekly proudem. Pulsující sevření jejího zadku ždímalo můj ocas a sílící tlak v čuráku zvěstoval blížící se finále. Přede očima jsem mě l její rozevřenou tekoucí kundu, na jejímž vrcholku její prsty tančily svůj smyslný tanec kolem poštěváku.

Cítil jsem tlak semene a erupci kterou už nešlo oddalovat. Přirazila na ně a pak to přišlo. Její i můj výbuch.

Kaskády semene prýštící z mého křečovitými stahy orgasmu zmítan é ho č u ráka a výstřik, její výstř i k,prodírající se z hloubi její orgastickými křečemi zmítané kundy okolo mých prstů zabořených hluboko do ní. Stále znovu se vracející vlny horka v podbřišku, stále znovu tryskající semeno, stále nové stahy vrcholící kundy kolem mého zápěstí.

Po vteřině, nebo snad minutě, nebo hodině, namouduši nevím, konečně pocit pomalu přicházejícího slastného uvolnění. Pomalu a teď už i něžně jsem vytáhl ruku a pak i uvadající ocas. Míla ležela na zádech bez pohybu, jen její ruka, kterou si ještě před malým okamžikem cpala do kundy moje prsty i se zápěstím, mne lehce hladila po paži. Hladil jsem jí po vlasech, po tvářích a líbal po celém stále ještě nedávným vrcholem chvějícím se těle. Zvedla se na loket, políbila mě a pak se sklonila k mému povadlému ocasu.

Zlehka ho olízla, pak ho potřísněného semenem a jejími šťávami lehce vsála do úst a polaskala jazykem. Pak se vrátila ke mně.

Pak jsem hluboce usnul. Ve snu jsem se děsil, že vlastně druhý den mně čeká podobně nadržená mrdna, ještě starší zralá žena. Ráno jsem se probudil jako obvykle. Tedy ne já s Mílou, ta ještě s hlavou zabořenou do mého podpaží slastně chrupala, ale s kamarádem čurákem. Dal by si jedno pěkný ranní číslo. Pak jsem se v duchu okřikl.

Můj pohled se vrátil k Míle. Uvolněná ve spánku, celou horní polovinou těla přitisknutá ke mně, zadeček vystrčený vzhůru. Tedy, vlastně to byl zadek a upřímně řečeno nijak malý, ale jeho nádherný tvar a pár chloupků, které vykukovaly vzadu mezi sevřenými stehny mi připomněly včerejší milování.

Mohl jsem tomu docela dobře říkat soulož, prcání, šukání, mrd……nebo jinak, ale nějak jsem se s jiným slovem nemohl smířit. Pak mi došlo proč. Ani jeden z nás se nehnal jenom za svou rozkoší, ale oba jsme dávali tomu druhému to nejlepší co v nás bylo. Nikdy bych tomu neuvěřil, ale tady jsem to poznal sám na sobě……. Panebože jsem já to ale filosof…….. Pak jsem ale pohledem zavadil o Mílino nádherné tělo a pochopil jsem, že jsem dostal dar, který asi ještě nedokážu úplně docenit……..

Bylo to s ní tak snadné a nádherné. Pohladil jsem jí po zadečku. Něžně, jen letmým dotykem, abych jí neprobudil. Lehounce se zavrtěla a přitiskla se k mé ruce. Sjel jsem bříšky prstů k houštince vystupujících chloupků a lehce je prohrábl. Ucítil jsem známé teplíčko, které vycházelo z její kundy.

Přitlačil jsem trošku a na konečcích prstů ucítil teplou rosu její vláhy. Trošku se zavrtěla a stehna se o kousek porozevřela. Políbil jsem jí do vlasů a opatrně se trošku nadzvedl, jen tak maličko, abych jí neprobudil, ale lépe na ní dosáhl. Opatrnými pohyby jsem se přesunul tak, abych měl její houštinku přímo před očima. Ucítil jsem vůni sexu. Pak jsem si uvědomil, že jsme včera museli pár chvil po našem společném vyvrcholení usnout. Aspoň já určitě ano, a všechno nasvědčovalo tomu, že i Míla, protože její zadeček ještě nesl stopy našeho včerejšího šukání ……..

Byl jsem v rozpacích, její p íč a byla tak nádherná, dole u hrázky se malinko pootvírala růžovou skulinkou, o kousíček výš se k sobě tulily vyčnívající a nádherně masité, lehce vyčnívající pysky, které mizely mezi poloroztaženými stehny. Toužil jsem po ní. Chtěl jsem jí lízat, milovat a dráždit, znova tak krásně, až k vrcholu. Ocas mi stál jako tyč. Neodolal jsem a lehounce prodýchl Míliny chloupky. Nasál jsem její vůni a špičkou jazyka se zle h ounka dotkl té růžové štěrbinky, která na mě tak lákavě vykukovala.

Mílin dech se maličko zrychlil, sevření jejích stehen zase o malý kousek povolilo a můj jazyk tak našel zase kousíček místa pro laskání, na kterém ještě před chvílí nebyl. Pokračoval jsem co nejjemněji v dobývání nového území……..

Najednou mi do vlasů vjela Mílina ruka, uchopila mě za vlasy v zátylku a vytáhla vzhůru k sobě. Podíval jsem se jí do očí, které začínaly získávat lesk, který jsem tak dobře znal ze včerejška. Usmála se na mě. Zatvářil jsem se trochu otráveně…. Vyplázla na mě jazyk, jako malá holka a já vyrazil do koupelny. Ocas se mi ztuhle bimbal mezi nohama, tak jsem zahájil studenou sprchou. Nemám to ve zvyku, to si ho radši vyhoním, než bych to rozháněl studenou vodou, ale blesklo mi hlavou, že pro moje semeno se určitě najde lepší uplatnění, než na podlaze koupelny.

Pomalu jsem př id ával teplou a pořádně se namydlil, přece jen jsem teď pod proudem tekoucí vody cítil, že když se pořádně vydrbu budu se cítit líp. Zezadu mě objaly dvě paže a na záda se mi přitiskly dva nádherné balony, ty velké kozy, které jsem ze včerejška tak dobře znal…….. V hučení sprchy jsem přeslechl Mílin příchod. Vzala mi žínku z ruky a začala mě mýt. Docela jako to dělávala máma, když jsem byl ještě prtě. Nechal jsem její ruce bloudit po svém těle a věnoval se pozorování toho, co mi tak štědře nabízela………Kapky vody, tříštící se o její nádherná velká prsa a volně odkapávající s hrotů jejích bradavek.

Pramínky vody putující přes její nádherně klenuté břicho a mizící v houští jejích chlupů, ukrývajících místo, které mi přivodilo včera tolik rozkoše. Rýha jejího rozkošného zadku, do které se vlévala voda stékající po jejích zádech………….. Najednou jsem si uvědomil, že pohyby žínky po mém těle se trochu změnily.

Bylo to tak, zrovna tak jako já mapoval svými pohledy její tělo, klouzala Míla očima po mém. A stejně jako u mně, to ani u ní nezůstalo bez následků. Mně už zase trčela z podbřišku nabobtnalá kláda a Mílin pohled se do ní vpíjel.

Lehce si přejela jazykem rty………. Lehké krouživé pohyby po jejích ramenech jí zahrotily bradavky a když jsem přesunul ruce k jejímu zadečku vzepjala se proti nim, až narazila na můj zkamenělý ohon. Přesunul jsem ruce na její prsa a přitiskl jí k sobě. Otočila se ke mně čelem a vzrušením zdrsnělými bradavkami se mi opřela o prsa. Hrnul jsem se k Míle, ale ukázala mi prstem na ž id li proti sobě……. S ručníkem kolem boků jsem usedl proti ní. Připadal jsem si jako školák, který už zase přinesl špatnou známku.

S trucovitým zamračením jsem se pustil do jídla………. Cpal jsem se jak nezavřenej….. Míla mě s úsměvem pozorovala. Začervenal jsem se, ale to už jsem měl v sobě tři housky…. Ne není to výsměch, to jsem i při své nezkušenosti pochopil, byla to výzva…….. Ocas mi stál, jen zvonil, lehce sebou poškubával a předkožka byla do poloviny žaludu stažená. Hltal jsem očima její kozy, než mně její hlas přivedl zpátky do reality. Jen se pousmála a trochu se jí zrychli dech……. Ale to už Míla seděla na ž id li opřená, dál od stolu nohy široce roztažené od sebe, osušku u kotníků a tři prsty se jí s čvachtáním nořily hluboko do rozevřené kundy.

Když mě chraplavým hlasem vybídla , abych pokračoval, zamířila mi ruka k ocasu. Myslel jsem, že když může ona, tak já taky……. Protáhl jsem ji ptáka přes povrch tekoucí kundy, nasadil a…….. Byla tak vyrajcovaná, že spolkla mých 23 cm jako malinu. To co se dělo pak, se nedá popsat žádnými slovy…….. Řvala , kroutila sebou, narážela na můj ocas stejnou silou a intenzitou jako já…….. Nikdy bych nevěřil, že je to možný………vzrušení neklesalo, ale pořád jsme ještě nedospěli k vrcholu………Najednou se Míla vzpřímila a vytrhla se mi, popadla mě za zduřelého čuráka a strhla mě k sobě na podlahu………Lehla si na záda a zachroptěla.

Stiskla je pevně oběma dlaněmi k sobě. Byl to úplně nový pocit. Tlak, hebkost její kůže a upřený pohled jejích očí který neopouštěl mého žaluda………semeno v podbřišku se mi začalo vařit, zrychloval jsem, s očima upřenýma na její obličej a pravá ruka mi vystřelila vzad………..

V zápětí její ruce pustily kozy , které až dosud věznily můj ocas a začaly ho zpracovávat samy. Tvrdě ho honila a nehty její druhé ruky lehounce poškrábávaly můj žalud…………. Myslel jsem že prasknu, ale její sevření kořene penisu bránilo výstřiku…….. Mlasklo to…………a pak………než jsem se stačil rozjet ….. Slabě jsem se zavrtěl, ale něco mi bránilo v pohybu.

Až po chvíli jsem si uvědomil, že jsou to Míliny paže tisknoucí mne mezi její nádherné kozy….. Můj pohyb jí probral. Pohladila mě po vlasech a jemně se na mě usmála…….

Prsty čechraly její slehlý, mým semenem bohatě potřísněný kožíšek……. Zvedla se na loktech a pohledem přejela své tělo. Pod proudem vlažné vody jsem se sebe smýval její vůni a najednou mi bylo strašně smutno. Pak jsem si uvědomil, co se děje….. V tom cvakly dveře od koupelny a Míla nakoukla dovnitř…. Osušil jsem se , oblékl a vyrazil na autobus. Do města jsem dorazil krátce po poledni.

Mám, nemám, nějak jsem si nedovedl srovnat v hlavě, že bych se po tom, co jsem s Mílou zažil, vypravil k jiné ženě. Můj ocas na to měl ale docela jiný názor.

No a nakonec hlavně kvůli jeho neposednosti, tohle všechno začalo. Vyrazil jsem najít adresu, kterou mi babča dala. Bylo to v okrajové čtvrti rodinných vilek, asi dvacet minut pěšky…….. Našel jsem to bez potíží i jméno na zvonku souhlasilo, jen dozvonit jsem se nemohl.

Tak zpátky k autobusu……. Vrhl jsem poslední pohled směrem k domku a vykročil zpátky na autobus, když tu zpoza rohu vykoukla starší žena v plavkách,……. Teď jsem si jí teprve pořádně prohlédl. Z těch devadesáti kilo, které na chatu slibovala, jí rozhodně nechybělo ani deko.

Ale abych pravdu řekl, jedno kilo hezčí než druhý. Kozy měla skutečně nejmíň šestky, a to jsem jí v duchu podezíral, že si možná ještě číslo ubrala, aby mě nevyděsila a zadek a stehna taky stály za to. Měřila nejmíň , takže žádná koule sádla, jak jsem si původně myslel, ale pro toho, kdo má rád pěkně oplácaný ženský, který je za co chytit, prostě třída.

Když jsme dorazili do kuchyně a já shodil konečně krosnu na zem, zatočila se kolem své osy…….. Plácla mě přes ruku. Stál jsem před ní jen ve slipech, na kterých vytvářel můj ocas pěknou bouli. Zapínání podprsenky povolilo se slyšitelným cvaknutím. Ramínka sklouzla dolů a s nimi i její mega velké kozy. Ne to byly vemena.

Huply dolů o dobrejch patnáct centimetrů, ale kdo by se divil při tom objemu a váze…Byly velkolepý. Nic takovýho jsem nev id ěl ani na pornostránkách na netu. A tady jsem je měl na dosah a na živo. Ocas mi zapružil a jak se vztyčil v celé velikosti, pod gumou slipů vyjela ven jeho purpurová hlava.

Vztáhl jsem ruce po jejích vemenech………Usmála se a ucukla. Očima několikrát přejela celou délku mého č u ráka, pak vztáhla ruku a lehce po něm přejela konečky prstů.

Vlezl jsem do vody dost neochotně, po těch jejích řečičkách už mi pěkně hučel, nejradši bych z ní ty kalhotky stáhnul, popadl jí a pěkně tvrdě jí na uvítanou omrdal. Pak jsem si ale vzpomněl na Mílu……..

Jako bych jí slyšel……n e p o s p í c h e j………. Hm, maminky a paní učitelka mají vždycky pravdu. A mojí opravdovou učitelkou byla Míla…….. Čurák mi sice zpíval jinou, ale po tom co jsem zažil u Míly jsem ho zase až tak moc neposlouchal.

Špička ocasu mi čouhala ven, jako by se rozhlížel, co se bude dít dál. Jarča přisedla, stále ještě v kalhotkách, na kraj vany a rukou mi přejela po prsou. Zvedl jsem k ní pohled. Její dech se prohloubil a zrychlil. Než stačila odpovědět pokračoval jsem. Neochotně mi pustila ocas, pak se ale usmála, stoupla si před vanu a představení začalo.

Otočila se ke mně zády, předklonila se a přes vypjatý a vyšpulený zadek začala stahovat kalhotky. Měl jsem co dělat, abych nevytekl jen z toho pohledu. Pak mi najednou bleskla hlavou myšlenka……. A uměla to mistrovsky. Zbýval už jenom kousíček, jen pár centimetrů, aby guma kalhotek sjela až pod půlky a odhalila mi její p íču ……i když p íča to asi sotva bude,…tohle vypadalo na pořádnou kundu. A bylo to tak. Kalhotky dopadly na zem a Jarča se ke mně s úsměvem otočila.

Zatajil jsem dech, byla skoro úplně vyholená, jen na podbřišku, malý kousek nad poštěvákem zůstal keříček chlupů. Pod ním se rozevírala štěrbina z jejíhož vrcholu vyčníval poštěvák, jako můj palec. Pod ním se řasily masité laloky pysků a mizely ve štěrbině mezi stehny………Mezi zuby mi uniklo syčivé nadechnutí……. Jarča se zasmála a chraplavým hlasem, který už byl silně podbarvený vzrušením a touhou mě vybídla…….. Pomohla mi s utíráním a využila každé příležitosti, aby se o mě otřela těmi svými vemeny, ze kterých trčely hroty bradavek nejmíň dva centimetry………Občas zavadila, jakoby náhodou o můj ocas , napružený jak policajtský pendrek a   ani můj zadek její pozornosti neunikl.

Už jsem to nevydržel, ručník sklouzl na zem a já zamířil k ní. Zůstal jsem stát mezi jejíma roztaženýma nohama a její pootevřená ústa byla jen pár centimetrů od mého žaludu. Stál mi jako svíce a ona se o něj nejdřiv jen lehce otřela tváří, jako když si kočka říká o pohlazení.

Vysunula špičku jazyka a obkroužila s ní hranu žaludu, pak mi olízla kolík po celé délce. Jen to dořekla otevřela pusu dokořán a pohltila naráz víc než půlku mého klacku. Její jazyk nevynechal jediné citlivé místečko. Uzdičku předkožky, spodní stranu ocasu, hned zase přejížděl po pytlíku a koulích, které lehounce tiskla mezi zuby.

Její neuvěřitelné kozy se tikly k mým stehnům a jako kamínky ztvrdlé bradavky, něžně drásaly mou kůži na nich. Pak najednou pustila můj zadek a oběma rukama ty melouny podebrala a pozvedla vzhůru. Zmizel mezi nimi úplně celý. Chytla mě za ruce, kterými jsem jí svíral ramena a přesunula je na kozy. Sperma mi bublalo snad i v uších a konec se nezadržitelně blížil. V tom mě od sebe odstrčila. Píča jí mokvala jak naražený hlubiný vrt. Šťáva vzrušení jí tekla po stehnech a na gauči už tvořila obrovskou louži…….

Voněla chtíčem a rozkoší…….. Poštěvák měla ztopořený, nalitý krví a při každém dotyku mého jazyka sebou škubla, jako by dostala ránu elektrickým proudem. Nejdřív jsem jen tak lehce přejížděl jeho vrcholek a občas sklouzl po celé jeho délce až hluboko mezi pysky. Pak jsem změnil taktiku. Rozhodl jsem se jí vydráždit k nepříčetnosti.

Můj jazyk opustil poštěváček a vydal se po zvarhanělých pyskách na průzkumnou cestu kolem její kundy. Její tělo se nekontrolovatelně roztřáslo. Chytla mě za vlasy a přitáhla zpátky k poštěváku. Zamířil jsem k ž id li, na kterou jsem si položil prádlo, než jsem vyrazil do koupelny……. Takhle nalítnout……chtěl jsem se od ní něco naučit…….. Začal jsem se oblékat a v hlavě jsem měl pěknej zmatek. Vždyť chtěla píchat……celá se na to třásla….. Povídka je bez gramatických oprav a editačních zásahů.

Pochází z volně dostupných zdrojů na internetu. Pokud víte, že porušuje autorský zákon, napište nám, aby mohla být zjednána náprava. A samozřejmě mnoho dalších českých zralých paniček a mamin , které neustále přibývají. Když jsme tento projekt rozjížděli, nemysleli jsme si, že je u nás tolik nadržených zralých ženských v těch správných letech.

Podívejte se sami, třeba mezi nima poznáte svojí maminku, manželku, přítelkyni či partnerku na psí knížku, sousedku a třeba i svojí nadřízenou, do které by jste nikdy nic podobného neřekli. Zralé paničky, maminy a ženský čekají jenom na vás , jejich kundy a prdelky potřebují tvrdý sex v podání vašich ocasů. Pohrála si s ním jazykem, tahala předkožku sevřenými rty, cucala ho, líbala i s koulemi a nevzdala se ho ani na vteřinu, když se Marek pracně soukal z letních kraťasů. Celý se jí oddal.

Byl najednou ochotný udělat cokoli, jen aby konečně poznal reálný sex a směl semeno stříknout taky pro někoho jiného, než pro imaginární sexuální dračice. Jen co se nabažím. Ten je tak chutnej!

Tvrdej, líbí se ti to? Křečovitě se držel matrace, hleděl ke stropu a nedokázal popsat tu slast, kterou právě prožíval. Pouhý Vladčin jazyk na žaludu mu stačil k neskutečnému libidu. Když mu nasála koule do pusy, cumlala je jako pralinky a ještě si hlasitě pochrochtávala, propínal špičky. Těšil se na všechno, co mu s plnou pusou slibovala. I když se ale zatím neodvážil ani natáhnout ruku a dotknout se jejího těla. Vladěna si vychutnávala malé ho čuráka , pomalu se zvedal a do pozoru, aby ze sebe shodila přebytečné ošacení a stažené gaťky mu hodila se smíchem přímo na obličej.

S Markem se zatočil svět. Cítil vůni zralé píči , odér voňavých kalhotek a ve spánku mu tepalo tisíc permoníků s vytrčenými čuráky. Navíc to proklaté peklo v rozkroku, protože Vladěna se opět s vervou pustila do orál ního sexu , mu v ničem nepomahálo. Každé uslintnutí, srknutí, mlasknutí a její vzdech, mu vyhánělo spermie z vaku.

Přece bys mě tu takto nenechal. Tohle se musí dokončit. Jsi mladinkej, on se ti za chviličku zase čurák postaví , neboj se. Konečně cítil tu pravou vůni kundy. Konečně měl pusu zacpanou samičími pysky. Neměl žádnou šanci k útěku, takže mu nezbylo nic jiného, než nadrženou skoromaminu poslechnout.

Vypláznul jazyk, ponořil ho do slané kundy a nechal všechny chuťové pohárky jásat radostí. Cítil, že mu maz stéká po bradě. Pomalinku se seznamoval s horkým nitrem až nakonec konečně podebral Vladěny prdelku rukama, pevně jí stiskl a prolíznul co nejhlouběji. Vladěně bylo jedno, že ještě stále patřil mezi nezkušené nemotory.

Cítila jeho jazyk hluboko v píče a tak mu začala rajtovat po tváři s lehkostí motýla, ale s chtíčem rozjeté lvice. Odmítala ho pustit dokud si alespoň trochu nenahradí ten věčný půst , kdy byla bez sexu.

Držela se za zády čela postele, mhouřila oči a s rozkošnickým úsměvem si dokonale užívala chlapcův jazyk. Tekla mu do tváře, nahlížela k opět se probouzejícímu čurákovi a když byli v nejlepším, rozhodla se k další lekci.

Honem, miláčku, polož se na mě! Marek funěl, nabíhaly mu žíly na hubených rukách, hleděl jí do tváře a snažil se po paměti najít ten správný otvor. Mrskal prdelkou , jelikož se nechtěl shodit ručním šmátráním. Píchal jí do buclaté kundy na prázdno, razítkoval jí chlupatou píču lepkavým předsemenem a nevěřícně zíral na Vladěnu pokaždé, když jí nechtěně cvrnknul žaludem o poštěvák. Zvedala nohy skoro k hlavě, držela si je pod koleny a byla celá zrudlá. Házela hlavou na polštáři, olizovala se a projevovala se jako zvíře nakažené vzteklinou.

Byla přítulná, ale zároveň útočná, což se ještě umocnilo tím pravým zápichem ocasu do kundy. Malý ocas po chvíli našel roztouženou píču a mladickou nedočkavostí ji začal projíždět jako šicí stroj. Nechtěl se brzdit ani ovládat. Prostě cítil kundu na ocasu a tak šoustal jako smyslů zbavený. Tohle jsem přesně potřebovala!

No to je ono. Ať to nikdy neskončí, ať to nikdy neskončí, bože můj, ať to nikdy neskončí! Proboha, kluku, ty mě zničíš! Co chceš, abych ještě…udělal??? Nebo co bys ráda? Děláš to dobře, moc dobře. Pak můžeš stříkat klidně do mě, ale drž si tempo. Mě to chviličku trvá, víš? Marek se ponořil mezi její čtverky prsa , nechal si od ní nabídnout bradavku až ke rtům a když poprvé ochutnal tu hebce zkrabatělou kozopochoutku, přidal ještě víc do tempa.

Chtěl Vladěně udělat radost. Jasně viděl, jak pod ním taje, jak se rozvášněně usmívá, jak sama přiráží a trpělivě čeká na orgasmus. Jenže neodhadl svoje síly a za chvíli už poulil oči vypětím. Ať je to, co je to, tak pokračuj, herdek! Vystříkal jsem Ti semenem kundu! Hlavně aby nezvadl, já jsem už kousek. Přísahám, že teď nesmíš přestat, šukej mě , mrdej. Rvi ho do mě, čuráka krásnýho! Držela ho pevně za prdelku , přitahovala si ho v rytmu mrd ání a jela si do cíle pro uvolnění.

Cvičil na ní, snažil se udržet si tempo a přitom znovu toužil pocítit ten krásný okamžik když se směl vystříkat do toho kundího horka pod sebou. Už to bude…už to…ještě! Chviličku a bude t Na pár vteřin se zastavil svět. Všechno ztichlo a pouze rytmické mlaskání narušovalo prožitek, který právě Vladěna vydýchávala. Zatmění, hluchota, pravidelné pohupování a pouhá silueta Markova těla ji doprovodilo k branám finále, kam vstoupila hezky hlasitě a osobitě. Vše jí bylo jedno. Podržela mu k dalšímu výstřiku semene do píči , jelikož po letech opět zažívala to, co kdysi s bývalým manželem.

Třela si prsty spánky, hladila si šíji a usmívala se jako Markova vrstevnice. Už chtěla pouze ležet, přirážet a dohánět vše, co jí dlouho utíkalo s tím, který jí roky rostl před očima. Povídka je bez gramatických oprav a editačních zásahů. Pochází z volně dostupných zdrojů na internetu.

Pokud víte, že porušuje autorský zákon, napište nám, aby mohla být zjednána náprava. A samozřejmě mnoho dalších českých zralých paniček a mamin , které neustále přibývají. Když jsme tento projekt rozjížděli, nemysleli jsme si, že je u nás tolik nadržených zralých ženských v těch správných letech. Podívejte se sami, třeba mezi nima poznáte svojí maminku, manželku, přítelkyni či partnerku na psí knížku, sousedku a třeba i svojí nadřízenou, do které by jste nikdy nic podobného neřekli.

Zralé paničky, maminy a ženský čekají jenom na vás , jejich kundy a prdelky potřebují tvrdý sex v podání vašich ocasů. Fan club sexu českých amatérek České amatérky předvádí sex doma bez příkras na erotických fotografiích a na autentickém domácím porno videu.

.

FREETV CZ SEX MAMINY

Hned za ním mi dopadla na břicho sprcha mého vlastního semena. Mílina hlava se sklonila k mému břichu a začala slízávat všechno co z ní vyteklo. Jen jsem přikývl a vsunul hlavu mezi její nohy, kde na mě čekala její pořád ještě poloroztažená kunda, ze které vytékal slábnoucí pramínek mého semena.

Její vůně a chuť mě pozvolna znovu přiváděly k životu. Když si toho všimla, pustila můj ocas a stáhla kolena k sobě. A přijel jsem kolem páté, Pustil jsem to z hlavy a šel se namočit a spláchnout zbytky semena a Míliny vůně. Vždyť noc je ještě mladá Cesta k Míle netrvala ani 10 minut.

Bydlela v malém rodinném domku na kraji městečka. Nejbližší stavení bylo asi m směrem k centru. Zajela s autem rovnou do garáže. Proč to jsem pochopil vzápětí, když zavřela vrata zevnítř, vytáhla z kabelky klíče a zamířila ke dveřím vzadu v garáži. Vešli jsme do předsíně a já jí uchopil zezadu za boky. Zavrněla, naklonila se zpátky přes rameno, políbila mě do koutku úst. Vzápětí se mi ale vykroutila i když mě při tom nezapomněla pohladit po bouli na kalhotech, která už zase dosahovala úctyhodných rozměrů.

Zamířil jsem za Mílou do kuchyně. Jestli chceš, koupelna je v předsíni, nebo si pusť televizi, nebo video, Kazety jsou ve stolku pod televizí Sice jsem před chvílí vylezl z vody, ale jak říkává moje máma, čistoty není nikdy dost.

Dal jsem si sprchu, pečlivě jsem se vydrbal a jenom v osušce zamířil do obýváku. Udělal jsem si pohodlí na gauči a porozhlédl se kolem. Na první pohled, jako Míla, nic moc. Rozhodl jsem se prozkoumat videokazety. Vzápětí jsem pochopil, proč mě na ně Míla upozornila. Skříňka pod televizí byla nacpaná pornem. Našlo by se tam snad všechno. Orál, anál, fisting, grupáč, lesbo a dokonce tam bylo i pár kazet s gay pornem. Ve spodní poličce se povalovala pouta a ještě nějaké pomůcky, které jsem ale, nedovedl identifikovat.

A to si troufám říct, že jsem teoretickou přípravu rozhodně nezanedbával. Vybral jsem jednu kazetu, jejíž obal sliboval dobře vyvinuté herce i herečky a zasunul jí do videa. Ocas se mi ztopořil jako svíce a já zajel rukou pod osušku a začal ho zlehka honit. V tom se otevřely dveře z kuchyně a vešla Míla s podnosem.

Ten v tu chvíli, ale rozhodně nebyl hlavním předmětem mého zájmu. Moje paní se totiž stačila mezitím také převléknout. Oblékla si kratičké černé šaty s velikým dekoltem, takže jí skoro vykukovaly bradavky, na nohou měla černé lodičky s vysokými podpatky a černé síťované punčochy, přes šatičky malou bílou krajkovou zástěrku a ve vlasech bílou krajkovou čelenku.

No hotová služtička, nebo pokojská z pornofilmů. Pustil jsem ocas z ruky a vstal a vykročil směrem k ní. V očích se jí zablýsklo a bylo vidět, že má z mého očividného obdivu a vzrušení radost. Než jsem k ní dorazil, zastavila mě. Sukně jí povyjela po krásných stehnech a jestli mě zrak nešálil, neměla kalhotky. Připadalo mi to troch ulítlý, jíst a při tom si honit čuráka , ale snažil jsem se jí udělat radost.

Vzal jsem si obložený chlebíček a při tom si lehce masíroval ocas. Jinak to ani dopadnout nemohlo. Chlebíček skončil na koberci. Udělala si pohodlí, roztáhla nohy a projela prsty černou houštinu. Růžovým okem na mě mrknul poštěvák. Klekl jsem si na zem mezi její nohy a začal šunku olizovat. To všechno pochopitelně tak, aby poštěvák skrytý pod šunkou nepřišel zkrátka.

Zrychlený dech a občasné hluboké nadechnutí s tichým zakňučením mi zvěstovaly, že jsem zvolil správný postup. Zvedl jsem oči vzhůru a uviděl Mílin levý prs vyhřezlý z výstřihu, a palec a ukazovák levé ruky, které jemně žmoulaly bradavku, zatímco její druhá ruka mně hladila ve vlasech. Na honění ocasu jsem dávno zapomněl, zuby jsem sebral šunku, sežvýkal a spolkl a do zvlhlé píči jsem zabořil dva prsty pravačky, zatímco ukazovák levačky zkoumal Mílin anál.

Její pravá ruka najednou pevněji sevřela mé vlasy a odtáhla mi hlavu od poštěváka. Víš , mrdat může každej chlap, kterýmu se postaví a taky každá ženská, která nemá kolena srostlý k sobě, ale když chceš, aby to bylo opravdu nádherný a úplně na doraz, musíš se zbavit všech zábran a ty mizí s rostoucím vzrušením Když pospícháš, uděláš se taky, ale o spoustu rozkoše se ošidíš a toho druhýho taky Pochopitelně, že ne únavou, ale vzrušením, protože ten pohled, který se mi naskýtal naproti v křesle, stál opravdu za to.

Mílina ruka rejdila mezi pysky jak posedlá. Hned je tahala, hned je mnula, mezitím lehce poklepávala na poštěváka, nebo ho sevřeného mezi palcem a ukazováčkem honila jako mal ého čuráka.

Už jí v ní pěkně čvachtalo a vůně její šťávy, která se z ní řinula, dosahovala až ke mně. Tempo mojí levačky se kvapem zvyšovalo a v koulích se mi začínalo vařit semeno.

Chvíle, kdy to ze mě vylítne jak z hydrantu se nezadržitelně blížila. Míla ale rozhodně nebyla včerejší. Uviděla jak rudnu ve tváři a vycházím podbřiškem vlastní ruce vstříc Bylo to skutečně na poslední chvíli. Ještě dva nebo tři tahy a neodvolatelně bych stříkal mrdku. Držela mne za zápěstí a dívala se mi do očí. Když poznala, že je nebezpečí zažehnáno, přimáčkla se mi kozama na obličej. Musíš si umět poručit Pravačkou jsem si přidržel její kozu u rtů a zatímco moje levá ruka masírovala místo na kostrči, kde začínala rýha jejího nádherného zadku, moje rty a jazyk usilovně zpracovávaly její bradavky.

Byla už taky pěkně rozjetá, ale měla v tom sebeovládání rozhodně delší cvik. Pak mi zatlačila ruce za hlavu a dala se do toho. Její rty zahájily okružní cestu po mém těle a nevynechaly jediné citlivé místečko.

Oční víčka, rty, ušní lalůčky, krk, prsní bradavky, břicho, podbřišek Jestli se ho jenom dotkne, vylítne to ze mě všechno. Na hranici ochlupení přestala. Ocas mi úplně drnčel a ona si sedla vedle mě na gauč a svlékala si zbytky úboru pokojské, které na ní ještě zůstaly.

Zvedl jsem se jako omámený a sklonil se k ní. Teď ti to vrátím, blesklo mi hlavou. Rukama jsem se opřel vedle jejích ramen a začal jí líbat.

Opakoval jsem její postup s tím rozdílem, že nejcitlivějším místům jsem se vyhýbal. Stejně jí to rajcovalo, snad ještě víc než mě. Občas jsem se otřel o její břicho, prsa nebo stehna svým ztopořeným č u rákem a vždycky to vyvolalo zasyknutí nebo povzdech. Pak jsem se svezl na kolena, dýchl jí do chlupů, na teď už pořádně rozmokřené kundě, vystrčil mezi rty špičku jazyka a vzhlédl k ní. Oční víčka měla zavřená, hryzala si spodní ret a ruce křečovitě zaťaté do potahu gauče.

Znovu jsem jí lehce dýchl na poštěváka a ona se mi prohnula klínem vstříc mému jazyku. Vstal jsem a než stačila otevřít oči, přejel jsem jí svým zkamenělým ocasem pod bradou. Pak jsem jí doteky nalitého žaludu obkroužil ústa a pokračoval směrem k jejím bolestivě ztopořeným bradavkám. Teď chtěla ona mne. Pak její ruce chytily můj zadek a ona vsála můj nabobtnalý o cas do pusy.

Doširoka otevřenýma očima se mi vpila do obličeje a moje zkameněl ej čurák mizel v její puse hlouběji a hlouběji. To co jsem ucítil na žaludu musely být mandle, ale ona se jen zhluboka nadechla a Její rty se zastavily u kořene mého ocasu. Pak pomaloučku couvala a když žalud opouštěl její ústa, lehce ho skousla a objela jazykem. Ještě dvakrát ho lehce zmáčkla a pak se položila zpátky do polštářů. Moje prsty jí přejely po rtech a zamiřily přes chvějící se prsa k jejímu klínu.

Zárověň s polibkem jsem jí vsunul do kundy tři prsty a ještě v průběhu polibku přidal čtvrtý. Lehce jsem jimi pohyboval a blížil se rty k jejímu poštěváku. Čněl z promočené houštiny jako poslední článek palce. Vsál jsem ho mezi rty. Zakvílení mi prozradilo, že naše hrátky se blíží kvapem do finále. Prsty levačky jsem uchopil frajtra jako penis a nekonečně jemně jsem jí ho začal honit. Špičkou jazyka jsem olizoval jeho vrcholek.

Náhle mě Míla uchopila za vlasy a přitáhla k sobě nahoru. Její ruka vnikla mezi moje stehna a začala mi mnout pytlík a druhou rukou mi lehce přejela ocas. Přirazil jsem a cítil jak jsem se tím bezohledným šťouchem prodral až na dno. Uchopila mě za boky a začala určovat tempo. Takhle ale, přestože jsem cítil její poševní svaly svírající mého čuráka jako v kleštích, plul jsem spolu s ní na vlnách rozkoše, téměř n a vrcholu Tempo přirážení se stále zvolňovalo.

Přesto naše vzrušení neklesalo. Najednou se Míla zkroutila jako ještěrka a vyklouzla z pode mne. Než jsem mohl začít protestovat, chytla můj ocas, pevně ho sevřela a její hlava zmizela mezi mými stehny.

Jazykem přejela po vnitřních stranách a zamířila k hrázi mezi koulemi a konečníkem. Dvěma prsty mi promasírovala anál a pak ho lehce obkroužila špičkou jazyka. Její druhá ruka zmizela mezi stehny. Nechtělo jsem nechat všechno na ní a tak jsme se přesunuli na koberec do šestadevadesátky. Naším cílem ale nebyla naše roztoužená přirození, ale anál. Oplácel jsem jí jazykem její dotyky a stále silněji masíroval její kakaovou dírku.

Ta stále víc vlhla přídělem mých slin a jejího mlíčka, které se jí hrnulo proudem po stehnech z rozmrdané píč i. Svěrač se jí stále uvolňoval a já neodolal a zajel prstem dovnitř.

Lehce přirazila a poštěvákem se třela o mou bradu. Přidal jsem druhý prst a náhle jsem ucítil jak něco překonává tlak mého svěrače a proniká mi do zadku. Než jsem se na cokoliv zmohl, Míliny rty pevně obemkly můj ocas a do zadku mi vsunula další prst.

Vzrušení se stupňovalo a žádný z nás už přesně nevěděl co vlastně dělá Lízal jsem jí kundu jako zběsilý, cpal jí do zadku další prsty a cítil jak ona pohlcuje můj ocas stejným způsobem jako prve — až po koule. Nejdřív jsem nepochopil co chce, měla ještě nejmíň půlku ocasu v puse, ale pak ho pustila a zaječela Zatmělo se mi před očima.

Ucítil jsem její prsty jak sevřely mého č u ráka a nasměrovaly ho k jejímu řitnímu otvoru. Přestože jsem jí předtím anál pořádně protáhnul prsty, pro můj ocas tam bylo těsno. Bál jsem se že jí snad roztrhnu. Vyřešila moje problémy za mne. Prostě mě chytla za zadek a tvrdě přirazila. Ležela na koberci pode mnou, pravačku zaťatou v mém zadku, prsty levé ruky proháněla poštěváka , dívala se mi upřeně do očí a cedila mezi zuby.

Pot mi stékal do očí, naše těla na sebe narážela s mlaskáním způsobeným potem a jejími milostnými šťávami, které z ní tekly proudem. Pulsující sevření jejího zadku ždímalo můj ocas a sílící tlak v čuráku zvěstoval blížící se finále. Přede očima jsem mě l její rozevřenou tekoucí kundu, na jejímž vrcholku její prsty tančily svůj smyslný tanec kolem poštěváku. Cítil jsem tlak semene a erupci kterou už nešlo oddalovat.

Přirazila na ně a pak to přišlo. Její i můj výbuch. Kaskády semene prýštící z mého křečovitými stahy orgasmu zmítan é ho č u ráka a výstřik, její výstř i k,prodírající se z hloubi její orgastickými křečemi zmítané kundy okolo mých prstů zabořených hluboko do ní. Stále znovu se vracející vlny horka v podbřišku, stále znovu tryskající semeno, stále nové stahy vrcholící kundy kolem mého zápěstí.

Po vteřině, nebo snad minutě, nebo hodině, namouduši nevím, konečně pocit pomalu přicházejícího slastného uvolnění. Pomalu a teď už i něžně jsem vytáhl ruku a pak i uvadající ocas. Míla ležela na zádech bez pohybu, jen její ruka, kterou si ještě před malým okamžikem cpala do kundy moje prsty i se zápěstím, mne lehce hladila po paži.

Hladil jsem jí po vlasech, po tvářích a líbal po celém stále ještě nedávným vrcholem chvějícím se těle. Zvedla se na loket, políbila mě a pak se sklonila k mému povadlému ocasu. Zlehka ho olízla, pak ho potřísněného semenem a jejími šťávami lehce vsála do úst a polaskala jazykem. Pak se vrátila ke mně.

Pak jsem hluboce usnul. Ve snu jsem se děsil, že vlastně druhý den mně čeká podobně nadržená mrdna, ještě starší zralá žena. Ráno jsem se probudil jako obvykle. Tedy ne já s Mílou, ta ještě s hlavou zabořenou do mého podpaží slastně chrupala, ale s kamarádem čurákem. Dal by si jedno pěkný ranní číslo. Pak jsem se v duchu okřikl. Můj pohled se vrátil k Míle. Uvolněná ve spánku, celou horní polovinou těla přitisknutá ke mně, zadeček vystrčený vzhůru. Tedy, vlastně to byl zadek a upřímně řečeno nijak malý, ale jeho nádherný tvar a pár chloupků, které vykukovaly vzadu mezi sevřenými stehny mi připomněly včerejší milování.

Mohl jsem tomu docela dobře říkat soulož, prcání, šukání, mrd……nebo jinak, ale nějak jsem se s jiným slovem nemohl smířit.

Pak mi došlo proč. Ani jeden z nás se nehnal jenom za svou rozkoší, ale oba jsme dávali tomu druhému to nejlepší co v nás bylo. Nikdy bych tomu neuvěřil, ale tady jsem to poznal sám na sobě…….

Panebože jsem já to ale filosof…….. Pak jsem ale pohledem zavadil o Mílino nádherné tělo a pochopil jsem, že jsem dostal dar, který asi ještě nedokážu úplně docenit…….. Bylo to s ní tak snadné a nádherné. Pohladil jsem jí po zadečku. Něžně, jen letmým dotykem, abych jí neprobudil.

Lehounce se zavrtěla a přitiskla se k mé ruce. Sjel jsem bříšky prstů k houštince vystupujících chloupků a lehce je prohrábl. Ucítil jsem známé teplíčko, které vycházelo z její kundy. Přitlačil jsem trošku a na konečcích prstů ucítil teplou rosu její vláhy. Trošku se zavrtěla a stehna se o kousek porozevřela. Políbil jsem jí do vlasů a opatrně se trošku nadzvedl, jen tak maličko, abych jí neprobudil, ale lépe na ní dosáhl.

Opatrnými pohyby jsem se přesunul tak, abych měl její houštinku přímo před očima. Ucítil jsem vůni sexu. Pak jsem si uvědomil, že jsme včera museli pár chvil po našem společném vyvrcholení usnout. Aspoň já určitě ano, a všechno nasvědčovalo tomu, že i Míla, protože její zadeček ještě nesl stopy našeho včerejšího šukání …….. Byl jsem v rozpacích, její p íč a byla tak nádherná, dole u hrázky se malinko pootvírala růžovou skulinkou, o kousíček výš se k sobě tulily vyčnívající a nádherně masité, lehce vyčnívající pysky, které mizely mezi poloroztaženými stehny.

Toužil jsem po ní. Chtěl jsem jí lízat, milovat a dráždit, znova tak krásně, až k vrcholu. Ocas mi stál jako tyč. Neodolal jsem a lehounce prodýchl Míliny chloupky. Nasál jsem její vůni a špičkou jazyka se zle h ounka dotkl té růžové štěrbinky, která na mě tak lákavě vykukovala. Mílin dech se maličko zrychlil, sevření jejích stehen zase o malý kousek povolilo a můj jazyk tak našel zase kousíček místa pro laskání, na kterém ještě před chvílí nebyl.

Pokračoval jsem co nejjemněji v dobývání nového území…….. Najednou mi do vlasů vjela Mílina ruka, uchopila mě za vlasy v zátylku a vytáhla vzhůru k sobě. Podíval jsem se jí do očí, které začínaly získávat lesk, který jsem tak dobře znal ze včerejška. Usmála se na mě. Zatvářil jsem se trochu otráveně….

Vyplázla na mě jazyk, jako malá holka a já vyrazil do koupelny. Ocas se mi ztuhle bimbal mezi nohama, tak jsem zahájil studenou sprchou. Nemám to ve zvyku, to si ho radši vyhoním, než bych to rozháněl studenou vodou, ale blesklo mi hlavou, že pro moje semeno se určitě najde lepší uplatnění, než na podlaze koupelny. Pomalu jsem př id ával teplou a pořádně se namydlil, přece jen jsem teď pod proudem tekoucí vody cítil, že když se pořádně vydrbu budu se cítit líp. Zezadu mě objaly dvě paže a na záda se mi přitiskly dva nádherné balony, ty velké kozy, které jsem ze včerejška tak dobře znal……..

V hučení sprchy jsem přeslechl Mílin příchod. Vzala mi žínku z ruky a začala mě mýt. Docela jako to dělávala máma, když jsem byl ještě prtě. Nechal jsem její ruce bloudit po svém těle a věnoval se pozorování toho, co mi tak štědře nabízela………Kapky vody, tříštící se o její nádherná velká prsa a volně odkapávající s hrotů jejích bradavek.

Pramínky vody putující přes její nádherně klenuté břicho a mizící v houští jejích chlupů, ukrývajících místo, které mi přivodilo včera tolik rozkoše. Rýha jejího rozkošného zadku, do které se vlévala voda stékající po jejích zádech………….. Najednou jsem si uvědomil, že pohyby žínky po mém těle se trochu změnily. Bylo to tak, zrovna tak jako já mapoval svými pohledy její tělo, klouzala Míla očima po mém. A stejně jako u mně, to ani u ní nezůstalo bez následků.

Mně už zase trčela z podbřišku nabobtnalá kláda a Mílin pohled se do ní vpíjel. Lehce si přejela jazykem rty………. Lehké krouživé pohyby po jejích ramenech jí zahrotily bradavky a když jsem přesunul ruce k jejímu zadečku vzepjala se proti nim, až narazila na můj zkamenělý ohon. Přesunul jsem ruce na její prsa a přitiskl jí k sobě. Otočila se ke mně čelem a vzrušením zdrsnělými bradavkami se mi opřela o prsa.

Hrnul jsem se k Míle, ale ukázala mi prstem na ž id li proti sobě……. S ručníkem kolem boků jsem usedl proti ní. Připadal jsem si jako školák, který už zase přinesl špatnou známku. S trucovitým zamračením jsem se pustil do jídla………. Cpal jsem se jak nezavřenej….. Míla mě s úsměvem pozorovala.

Začervenal jsem se, ale to už jsem měl v sobě tři housky…. Ne není to výsměch, to jsem i při své nezkušenosti pochopil, byla to výzva……..

Ocas mi stál, jen zvonil, lehce sebou poškubával a předkožka byla do poloviny žaludu stažená. Hltal jsem očima její kozy, než mně její hlas přivedl zpátky do reality.

Jen se pousmála a trochu se jí zrychli dech……. Ale to už Míla seděla na ž id li opřená, dál od stolu nohy široce roztažené od sebe, osušku u kotníků a tři prsty se jí s čvachtáním nořily hluboko do rozevřené kundy.

Když mě chraplavým hlasem vybídla , abych pokračoval, zamířila mi ruka k ocasu. Myslel jsem, že když může ona, tak já taky……. Protáhl jsem ji ptáka přes povrch tekoucí kundy, nasadil a…….. Byla tak vyrajcovaná, že spolkla mých 23 cm jako malinu. To co se dělo pak, se nedá popsat žádnými slovy……..

Řvala , kroutila sebou, narážela na můj ocas stejnou silou a intenzitou jako já…….. Nikdy bych nevěřil, že je to možný………vzrušení neklesalo, ale pořád jsme ještě nedospěli k vrcholu………Najednou se Míla vzpřímila a vytrhla se mi, popadla mě za zduřelého čuráka a strhla mě k sobě na podlahu………Lehla si na záda a zachroptěla.

Stiskla je pevně oběma dlaněmi k sobě. Byl to úplně nový pocit. Tlak, hebkost její kůže a upřený pohled jejích očí který neopouštěl mého žaluda………semeno v podbřišku se mi začalo vařit, zrychloval jsem, s očima upřenýma na její obličej a pravá ruka mi vystřelila vzad……….. V zápětí její ruce pustily kozy , které až dosud věznily můj ocas a začaly ho zpracovávat samy. Tvrdě ho honila a nehty její druhé ruky lehounce poškrábávaly můj žalud………….

Myslel jsem že prasknu, ale její sevření kořene penisu bránilo výstřiku…….. Mlasklo to…………a pak………než jsem se stačil rozjet …..

Slabě jsem se zavrtěl, ale něco mi bránilo v pohybu. Až po chvíli jsem si uvědomil, že jsou to Míliny paže tisknoucí mne mezi její nádherné kozy….. Můj pohyb jí probral. Pohladila mě po vlasech a jemně se na mě usmála……. Prsty čechraly její slehlý, mým semenem bohatě potřísněný kožíšek……. Zvedla se na loktech a pohledem přejela své tělo. Pod proudem vlažné vody jsem se sebe smýval její vůni a najednou mi bylo strašně smutno.

Pak jsem si uvědomil, co se děje….. V tom cvakly dveře od koupelny a Míla nakoukla dovnitř…. Osušil jsem se , oblékl a vyrazil na autobus. Do města jsem dorazil krátce po poledni. Mám, nemám, nějak jsem si nedovedl srovnat v hlavě, že bych se po tom, co jsem s Mílou zažil, vypravil k jiné ženě. Můj ocas na to měl ale docela jiný názor. No a nakonec hlavně kvůli jeho neposednosti, tohle všechno začalo. Vyrazil jsem najít adresu, kterou mi babča dala. Bylo to v okrajové čtvrti rodinných vilek, asi dvacet minut pěšky……..

Našel jsem to bez potíží i jméno na zvonku souhlasilo, jen dozvonit jsem se nemohl. Tak zpátky k autobusu……. Svižně se točila podél kuchyňské linky, skládala knedlíky na pařák, natahovala se ke kohoutku, zapalovala plamínek vařiče a sklízela umyté nádobí. Vypadala jako starostlivá panímáma, ale zároveň měla něco do sebe. Už za těch dvacet let zestárla, ale neustále mohla klidně soupeřit s jakoukoli ženou od nich z domu.

Měla sice daleko do nafintěné paničky z podkroví, ale klidně mohla strčit do kapsy i pihovatou Andulu od naproti. Polkl sucho v ústech a tiše spustil mládeneckou zpověď. Dostal ze sebe přiznání o školním lajdáctví, svěřil se s potížemi v partě a jednou větou odbyl téma — slečny, holky, děvčata. Za to se ale s vervou pustil do krásně nadýchaných povidlových knedlíků, až Vladěnu přecházel zrak.

Představovala si, že každé sousto, které Marek vlčácky hltal, je kousek jejího těla. Tolik mu chtěla nabídnout kundu , že nakonec nevydržela, vystřelila od stolu a vrhla se po mladíkovi, jen co zapil poslední sousto. Měl bys v klidu trávit.

Marečku, pojď si lehnout. Ke mě do postýlky, pojď. Bude ti fajn, uvidíš. Bude ti moc fajn. Tohle je krásná neděle. Jen zlehka tě přikreju…vlastně, co bych tě zakrývala, je teplo. Bože, to je teplo. A to tvý mladý tělo! Marek netušil, co se s ním děje. Její doteky mu byly příjemné, ale představa, že má v posteli skoro mámu, ho brzdila. Odtahoval jí šmátravé ruky a nesouhlasně vrtěl hlavou. Jenže zralá dlaň věděla, kde chytnout, takže jedním zkušeným chvatem se mu Vladěna dostala až pod kraťasy, kde pevně sevřela strachem změklého čuráka.

Zajda se vypružil, natáhl, chytil matrace pod sebou a během pár vteřin jí ztvrdnul ocas v dlani. Bože, ten je krásnej! Byl tak malý, že se jí velice dobře kouřil.

Pohrála si s ním jazykem, tahala předkožku sevřenými rty, cucala ho, líbala i s koulemi a nevzdala se ho ani na vteřinu, když se Marek pracně soukal z letních kraťasů. Celý se jí oddal. Byl najednou ochotný udělat cokoli, jen aby konečně poznal reálný sex a směl semeno stříknout taky pro někoho jiného, než pro imaginární sexuální dračice.

Jen co se nabažím. Ten je tak chutnej! Tvrdej, líbí se ti to? Křečovitě se držel matrace, hleděl ke stropu a nedokázal popsat tu slast, kterou právě prožíval.

Pouhý Vladčin jazyk na žaludu mu stačil k neskutečnému libidu. Když mu nasála koule do pusy, cumlala je jako pralinky a ještě si hlasitě pochrochtávala, propínal špičky. Těšil se na všechno, co mu s plnou pusou slibovala. I když se ale zatím neodvážil ani natáhnout ruku a dotknout se jejího těla. Vladěna si vychutnávala malé ho čuráka , pomalu se zvedal a do pozoru, aby ze sebe shodila přebytečné ošacení a stažené gaťky mu hodila se smíchem přímo na obličej.

S Markem se zatočil svět. Cítil vůni zralé píči , odér voňavých kalhotek a ve spánku mu tepalo tisíc permoníků s vytrčenými čuráky. Navíc to proklaté peklo v rozkroku, protože Vladěna se opět s vervou pustila do orál ního sexu , mu v ničem nepomahálo. Každé uslintnutí, srknutí, mlasknutí a její vzdech, mu vyhánělo spermie z vaku. Přece bys mě tu takto nenechal. Tohle se musí dokončit. Jsi mladinkej, on se ti za chviličku zase čurák postaví , neboj se. Konečně cítil tu pravou vůni kundy.

Konečně měl pusu zacpanou samičími pysky. Neměl žádnou šanci k útěku, takže mu nezbylo nic jiného, než nadrženou skoromaminu poslechnout. Vypláznul jazyk, ponořil ho do slané kundy a nechal všechny chuťové pohárky jásat radostí.

Cítil, že mu maz stéká po bradě. Pomalinku se seznamoval s horkým nitrem až nakonec konečně podebral Vladěny prdelku rukama, pevně jí stiskl a prolíznul co nejhlouběji.

Vladěně bylo jedno, že ještě stále patřil mezi nezkušené nemotory. Cítila jeho jazyk hluboko v píče a tak mu začala rajtovat po tváři s lehkostí motýla, ale s chtíčem rozjeté lvice. Odmítala ho pustit dokud si alespoň trochu nenahradí ten věčný půst , kdy byla bez sexu. Držela se za zády čela postele, mhouřila oči a s rozkošnickým úsměvem si dokonale užívala chlapcův jazyk.

Tekla mu do tváře, nahlížela k opět se probouzejícímu čurákovi a když byli v nejlepším, rozhodla se k další lekci. Honem, miláčku, polož se na mě! Marek funěl, nabíhaly mu žíly na hubených rukách, hleděl jí do tváře a snažil se po paměti najít ten správný otvor.

Mrskal prdelkou , jelikož se nechtěl shodit ručním šmátráním. Píchal jí do buclaté kundy na prázdno, razítkoval jí chlupatou píču lepkavým předsemenem a nevěřícně zíral na Vladěnu pokaždé, když jí nechtěně cvrnknul žaludem o poštěvák.

Zvedala nohy skoro k hlavě, držela si je pod koleny a byla celá zrudlá. Házela hlavou na polštáři, olizovala se a projevovala se jako zvíře nakažené vzteklinou. Byla přítulná, ale zároveň útočná, což se ještě umocnilo tím pravým zápichem ocasu do kundy. Malý ocas po chvíli našel roztouženou píču a mladickou nedočkavostí ji začal projíždět jako šicí stroj. Nechtěl se brzdit ani ovládat.

Prostě cítil kundu na ocasu a tak šoustal jako smyslů zbavený. Tohle jsem přesně potřebovala! No to je ono. Ať to nikdy neskončí, ať to nikdy neskončí, bože můj, ať to nikdy neskončí! Proboha, kluku, ty mě zničíš! Co chceš, abych ještě…udělal??? Nebo co bys ráda? Děláš to dobře, moc dobře. Pak můžeš stříkat klidně do mě, ale drž si tempo. Mě to chviličku trvá, víš? Marek se ponořil mezi její čtverky prsa , nechal si od ní nabídnout bradavku až ke rtům a když poprvé ochutnal tu hebce zkrabatělou kozopochoutku, přidal ještě víc do tempa.

Chtěl Vladěně udělat radost. Jasně viděl, jak pod ním taje, jak se rozvášněně usmívá, jak sama přiráží a trpělivě čeká na orgasmus.

Zraly zensky stara kunda

Vybral jsem jednu kazetu, jejíž obal sliboval dobře vyvinuté herce i herečky a zasunul jí do videa. Nebo co bys ráda? Zvedla se na loket, políbila mě a pak se sklonila k mému povadlému ocasu. Pod ním se řasily masité laloky pysků a mizely ve štěrbině mezi stehny………Mezi zuby mi uniklo syčivé nadechnutí……. Ještě dvakrát ho lehce zmáčkla a pak se položila zpátky do polštářů.

About the author : Shani Kappler