Blog

Vystrik do kundy vyholene kundy

vystrik do kundy vyholene kundy

Prsty jsem si svoji kundičku přímo rvala a myslela jsem,že si ji utrhnu. Zas to už na mě začalo jít a já byla čím dál tím víc hlasitější.

Když jsem cítila,že už budu,řvala jsem jak lvice a muselo to být slyšet po celém paneláku. Několikrát jsem kopla do stěny,přišel výstřik až na zeď a já byla na výsost spokojená.

Byla jsem pěkně rozjetá. Ještě ani neodezněl orgasmus a ozval se v předsíni zvonek. Trhlo to se mnou,kdo to asi může být. Přejela jsem si rukama přes triko a šla otevřít. Za dveřmi stál Karel,nejhezčí kluk z naší třídy,po kterém všechny holky šílely. V ruce držel sešit a že by potř….. Než stačil dokončit co chtěl,vtáhla jsem ho dovnitř a povídám: Chceš se něco učit? Pokýval hlavou,načež jsem zvedla triko až nad prsa a povídám: Tak pojď,přišel jsi v pravou chvíli!

Když uviděl moji vyholenou kundu a naběhlé bradavky,tak nebyl schopen ani slova. Klekla jsem k němu,rozepnula rifle a vytáhla mu ptáka z kalhot. Byl už připraven a na jeho věk,měl Karel pěkné vybavení. Na nic jsem nečekala,vzala ho do pusy a začala kouřit. Netrvalo dlouhio a Karel už stříkal semeno do mých úst.

Bylo ho tolik,že mi to teklo po bradě a kapalo na kozy. Začal koktat s omluvou,ale hned jsem ho umlčela,že to je normální. Kája se na mě podíval a povídá,že to ještě žádné nedělal. Tak jsem mu strčila hlavu mezi nohy a říkala co má dělat. Byl docela učenlivý a za chvilku již obstojně lízal. Navedla jsem ho na polohu 69 a oba jsme si užívali orál. Když už jsem cítila,že jeho čurák je připraven,tak jsem mu řekla: Teď mi ho tam vraž a pořádně mě ošukej!

Karel si stoupnul mezi mé nohy a snažil se mi svůj ocas nasměrovat do kundy. Po několika marných pokusech jsem mu ho musela vzít do ruky a sama si ho tam dát. Přirazila jsem proti němu a jeho klacek do mne zajej až po koule. Pomalu jsme rozjížděli jeho první soulož. Nemusel dávat pozor,mohl to pustit vše do mne,protože jsem měla před menzes. Taky jsem se těšila,jak zase po dlouhé době budu mít kundu plnou semene. Najednou začal vzdychat a křičet,že už bude. Tak jsem si ho v sobě podržela a vychutnávala příděl jeho spermatu.

Když jeho povadlý ocas ze mne vyjel,tak jsem mu řekla,že už to má za sebou a už je z něho chlap. Za chvilku se mu zase začal jeho klacek stavět a jestli bychom si to mohli ještě udělat jednou. Byla jsem ráda,jak je učenlivý a povídám,že ano,ale zezadu. Klekla jsem si a on ho do mě zavedl zezadu. Dokonce se mu to podařilo samotnému. Začal pomalými dlouhými strky mě šukat,asi měl strach aby mu ze mne nevyjel. Za chvíli tomu ale přišel na klob a na chuˇa začal mě tvrdě šukat.

Bylo to úžasné a já u toho řvala na celé kolo. Karel byl k neutahání. Já jsem se dvakrát udělala než se zase do mne vystříkal. Začínala jsem být spokojená a Karlovi se to taky líbilo. Vzala jsem mu ho do pusy a pěkně očistila od jeho a mých šťáv. Několikrát jsem mu objela žalud a už mu zase stál k dalšímu upotřebení.

Kristýna se opět začala tiše smát. Martin jí však zřejmě čekal, protože jí hned zodpověděl. To se zase smál potichu Martin a já se snažil uhodnout co se tam stalo.

Kristýna mlčela, jen jsem jí slyšel jak zhluboka oddychovala, jako by byla vzrušená. Bylo mi jasné, že jí teď Martin ukazuje svého čuráka , a že to zřejmě nebyl žádný prcek, ale opačně , určitě docela velký ocas. Ach ano, vem si ho do pusinky. Ano, ach pěkně si ho připrav , hezky ho kuř, aby ti mohl pořádně vymrdat kundu. Ve mně převládal vztek, zklamání, ale také neskutečné vzrušení z toho, čeho jsem byl teď svědkem. To asi, jak ze sebe stahoval slipy a k tomu se přidalo slabé sténání Kristýny.

Pochopil jsem, že Kristýna si začala zasouvat prstíky do kundy, aby si jí připravila na s ex. Během chvíle zvolal vítězoslavně: Ano, ona to s prezervativem nedělala ráda. Chtěla mít vždy kundu plnou semene.

Bože ach, ach, vraž ho tam, vraž ho tam až po koule," sténala a pak slabě zavyla, jak do její kundy Martin zarazil tu svou kládu až po koule. Už jsem to nemohl vydržet. Vzrušení ve mně převládlo a já si musel vytáhnout už bez tak tvrdého čuráka a začít si ho honit. Asi udělal několik rázných přírazů.

Má holka při nich zasténala slastí a opakovala po každém plesknutí: Přitom se z něho linulo slastné sténání a hekání. Alespoň tak jsem si to, podle pleskání, představoval.

To Martina povzbudilo, protože pleskání bylo rychlejší a hlasitější, stejně jako sténání mé holky. Pleskání ustálo , místo toho Kristýna vyjekla náhle překvapením a vzrušením a ozvali se zvuky srkání. Ten se evidentně přisál ústy na morkou píču , z které museli doslova tříštit milostné šťávy, jenž teď svými ústy a jazykem vylizoval.

Opět se ozvalo srkání a sténání mé holky. Po chvíli srkání ustálo. Ty máš tak velkého čuráka. A teď mi ukaž ty svoje velké kozy, ať si s nimi pohraju. Ten se musel hned přisát na tvrdé bradavky. Dostal jsem strašnou chuť to vidět, ale bál jsem se jakéhokoliv pohybu, aby mě nezaznamenali. S nadějí v srdci jsem hledal malý otvor, který by měl sloužit k větrání stanu a nakonec jsem ho kousek od sebe na boční straně našel. Opatrně jsem se k němu dostal a s úlevou zjistil, že je otevřený a že můžu přes slabou síťku nakouknout do stanu.

Spatřil jsem sedícího Martina a na něm mou Kristýnu. Martin byl přisátý na jednom prsu a ona nepatrnými pohyby prdelky se pohybovala na tvrdém čuráku.

Martin postupně ochutnal obě prsa a pak se přisál na Kristýnina ústa. Když se dolíbali , zahleděl se jí do očí a ušklíbil se. Klekla si na všechny čtyři a vyšpulila svůj zadeček proti němu. Martin na nic nečekal. Nasadil čuráka na okraj kundy a jedním přírazem ho do ní vrazil a začal divoce přirážet.

Sténání mé milované mluvilo za vše, co teď cítila. Musela mít přivřené oči a vychutnávala si pohyb pořádného ocasu v kund ě , v které jezdil celou svou ohromnou délkou. Od žaludu až po kořen. Určitě jí žaludem nadzvedával dělohu. Martin držel Kristýnu pevně za prdelku , občas jí plácl jednou dlaní.

Každé se líbí když jí mrdá můj čurák. Byla to neuvěřitelná podívaná, lepší jak porno video. Honil jsem si divoce ptáka, při pohledu na zajíždějící ocas do píči mé přítelkyně a na její velká prsa, jenž se divoce houpala a pleskala o sebe v rytmu Martinových přírazů.

Podle hekání jsem poznal, že už to na něj jde. Jen zaklonil hlavu, zhluboka oddychoval a přirážel. Kristýna dosáhla svého orgasmu, ruce se jí podlomili a ona se musela opřít o lokte aby nespadla na pusu.

Udělal pár rychlých přírazů a pak jeden mohutný a celé jeho tělo strnulo v příjemné křeči orgasmu. Jen krátké nepatrné pohyby jeho zadku naznačovaly, jak mohutně mu pták cuká v útrobách kundy mé Kristýnky, do které stříká své semeno. Když jsem se znova podíval do stanu, cumlala Kristýna Martinův povadlý ocas a čistila ho od zbytku semene. Bylo evidentní, že pro oba byl už konec. Raději jsem se opatrně vrátil do našeho stanu a když tam po pěti minutách dorazila Kristýna, dělal jsem že spím.

Pro ten večer to sice skončilo, ale věděl jsem, že to byl teprve začátek. Určitě se Martin nespokojí jen s jedinou nocí a bude hledat další příležitost jak si s mou holkou zašukat.

A to se mi potvrdilo hned ráno. To Kristýna vstala opět dřív jak já a vylezla ze stanu, hned jsem uslyšel Martinův hlas jak jí vítal, zřejmě seděl u ohně, a s největší pravděpodobností na ní čekal, asi byli domluveni.

Martin jí totiž uvítal slovy: Opatrně jsem se přesunul k zipu a pootevřel jsem ho tak, abych aspoň něco viděl. Stála před Martinem, který seděl u ohniště. Martin se pousmál a pak jedním pohybem vytáhl ze slipů, které měl na sobě, povadlého čuráka , a začal si ho honit. Kristýna se rozhlédla kolem tábořiště , aby se ujistila, že ještě spíme. Pak se podívala na Martina. Kristýna už nic neříkala, jen ho sledovala, pak se otočila a vykročila směrem k lesu. Martin jí chvíli sledoval, ale nakonec se zvedl a vykročil za ní.

Chvíli jsem přemýšlel, jestli mám vylézt ze stanu a jít se tam podívat. Nakonec zvědavost vyhrála a já tak učinil. Opatrně jsem se plížil lesem, abych na ně po minutě narazil. Kristýna si zrovna v rychlosti přetahovala tričko přes hlavu, takže opět vystavila na obdiv velká prsa, ale to už jí Martin obracel čelem ke kmeni stromu, u kterého stáli a o který se Kristýna hned opřela rukama a vyšpulila prdelku.

Martin na nic nečekal, zatím co jednou rukou si honil ocas , druhou dal na stranu tanga a už tlačil čuráka do její kundy. Zajel tam poměrně rychle a Kristýna přitom zasténala rozkoší.

Martin uchopil jeji zadeček pevně do svých rukou a začal zběsile přirážet, čím způsoboval Kristýně značnou rozkoš. Tu dávala najevo slastným sténáním. Martin udělal ještě pár přírazů a pak i on dosáhl svého vrcholu. Zarazil čuráka hluboko do Kristýniny kundy , že jeho žalud musela cítit až na děloze a už jí plnil svou mrdkou.

Oba se ze svých orgasmů vzpamatovali po necelé minutě. Martin svého čuráka vytáhl z Kristýniny kundy a ta si hned dřepla, aby jej vsála do úst a očistila od semene a milostných šťáv z její píči. Když byl konečně čistý, vstala Kristýna a hned ze země sebrala své tričko, aby si jej oblékla a měla se k odchodu.

Ta se jen na něj otočila a usmála se. Zašukal , tak co víc bys chtěl? Vydržíš to do večera ne? Dalo mi dost práce abych se nepozorovaně dostal před ní a usedl k ohni. Když mě tam našla, byla dost překvapená, ale nedávala to na sobě moc znát. Dokonce se mi klekla obkročmo na klín a začala se se mnou vášnivě líbat. Cesta dál probíhala v klidu, Martin neustále pokukoval po Kristýně, ta si ho moc nevšímala.

Další noční zastávka byla naplánována v jednom kempu. Dorazili jsme tam za soumraku, a hned si našli vhodné místo pro naše stany. Jako minule i teď si Martin postavil stan dál od nás a přitom nenápadně pokukoval po Kristýně. A ta dělala, jako že ho nevidí. Nakonec bylo vše postaveno a mohlo se vyrazit do hospody, která byla v areálu kempu.

Klasická to hospoda, ale bylo tam příjemně, popíjeli jsme a bavili se mezi sebou, Katka s Kristýnou seděli vedle Martina a já s Petrem jsme seděli naproti nim. I když jsem se těm jako by náhodným dotykům, nebo dotykům z legrace, které Martin obšťastňovával obě naše holky smál, jako Petr, věděl jsem své.

Jen mě začalo zajímat, jestli už měl Martin čest s Katkou, která taky nebyla ošklivá holka. Postavu měla dokonce lepší jak Kristýna hubenější ploché bříško a opravdu malý zadeček, ale také měla menší prsa, sice to byly pěkné plné dvojky, ale vedle Kristýniných moc nevynikala.

Proto také přitahovala Kristýna více pozornosti jak Katka. Čas ubíhal a mě se vlivem většího množství alkoholu, kterým jsem se snažil zahnat představy, jak Martin šuká mou holku, udělalo špatně, takže jsem se u stolu omluvil a šel si lehnout do stanu.

Kristýna mě chtěla doprovodit, ale ani nevím proč, prostě jsem jí řekl, že je to dobré a ať se dobře baví. Mé kroky však nemířili do stanu, ale na nedaleké záchody, kde jsem si pořádně ulevil. Po půl hodině mi už tak špatně nebylo. Zrovna jsem chtěl vyjít z kabinky a chtěl opustit záchodky, když jsem zaslechl známé hlasy, které patřily Petrovi, Martinovi, Katce a Kristýně. Neboj Ki k i, ja to tomu tvýmu neřeknu a stejně sem tě chtěl vidět nahou.

Spatřil jsem je hned vedle něho. Petr s Kristýnou stáli naproti Katce, za kterou stál Martin a objema rukama hladil její prsa. Co hladil, dokonce i mírně mačkal, přes látku tílka, které si na sebe Katka vzala.

Kristýna a Petr se tomu jen smáli. Že bych si i já dopřál a splnil si svůj sen? Všichni se smáli, Kristýna dokonce zvedla své ruce a dala je za hlavu tak, že objala Petrův krček, čímž více napnula sv é velké kozy. A všichni se jen smáli. To už však jedna Martinova ruka sklouzla níže přes bříško mezi Katčiny nohy, aby zajela pod sukýnku kterou měla na sobě. Petr se jen usmál. Si pomož," pravila po chvíli Kristýna a zavrtěla zadečkem po Petrově klínu. Ten okamžitě sundal svoje ruce z jejích prsou a začal rozepínat knoflíček u džín a pak zip, aby je mírně stáhl dolu a mohl zajet rukou do jejího klína.

Holení kundičky břitvou. 2x opíchaná Slovenka. Zázraky přírody. Moje stará si holí kundu Hladce vyholená, k mrdu naladěná. Fotřík stříká do mladý kundičky. GRUPAC VYHOLENE KUNDY, Sex baculky lizani zadecku. SWINGERS CLUB PRAHA Vystrik do kundy nahe sexy holky zde jsou výsledky. Pak jsou zde. květen Výstřiky do kundy · Tření kundiček · Mokré chlupaté kundy · Mala prsa Strikajici kundy · Stará chlupatá kunda masturbuje · Vyholené kundy. Kristýna šla hned do mého stanu, takže Martin si dnes v noci s ní neužil, vystrik do kundy vyholene kundy. Zrovna jsem chtěl vyjít z kabinky a chtěl opustit záchodky, když jsem zaslechl známé hlasy, které patřily Petrovi, Martinovi, Katce a Kristýně. České amatérky jsou tou nejlepší erotikou na netu, kterou pro svojí zábavu a sexuální uspokojení můžete najít. Martin uchopil jeji zadeček pevně do svých rukou a začal zběsile přirážet, čím způsoboval Kristýně značnou rozkoš. Prostě jsem zahnal zbytečné obavy a s radostí, nahá odpaneni video ostatní, ten nápad uvítal. Není ti tu se mnou dobře?

: Vystrik do kundy vyholene kundy

Lea de mae seznamka amatéři 119
RYCHLY PRACHY ONLINE SEZNAMKA ONA HLEDA JEHO Freeporno veronika fasterova
SEX S CERNOSKOU ZÁKULISI Zrale panicky cz filmy online

Vystrik do pusy czech creampie

Swinger party vyholene kundy

Bisexualove privaty v brne

About the author : Fredrick Leiva