Blog

Maminy sex parohac cz

Naštěstí si vzpomněl na svého kamaráda ze školy, který dělá zedníka. Zkusil mu zavolat a on s radostí přijal s tím, že přijede o své dovolené na tři týdny. Jediný problém byl jeho dojíždění. Bydlel od nás 80 kilometrů a každý den ježdění by se mu nevyplatilo.

Honza mu proto nabídl nocleh u nás na gauči. S radostí přijal a za dva týdny na to přijel změřit byt, aby si přivezl materiál. Honza mi týden před začátkem rekonstrukce zdělil, že bude muset na dva týdny na služebku do ciziny. Normálně se jim vyhýbal, ale za tuto byl extra příplatek, který se nám moc hodil. Honzovo kamarád se jmenoval Milan a přijel hned brzy ráno prvního dne své dovolené. Honza mu pomohl s věcmi nahoru a pak si vzal své věci a vyrazil na služební cestu.

Já jsem si vzala v práci dovolenou dva týdny, abych mohla Milanovy pomáhat pokud bude třeba. První tři dny šlo vše jak na drátkách. Já vařila Milanovy jídlo a pomáhala občas něco podržet nebo uklidit. Milan byl šikovný a práce mu šla od ruky.

Venku panovaly tropy, tak chodil jen v kalhotách bez trička. Práce zdeníka na něm byla znát. Měl krásné svaly na celém těle. A já jsem kolikrát tajně sledovala jak zvedá těžký pytel nebo cihly a kochala se jeho opocenou kůží.

S Honzou jsme měli sex každý den a jeho absence společně s krásným vyrýsovaným tělem Milana dělalo své. Vždy v noci jsem musela sáhnout po vibrátoru a udělat si dobře. Vzrušovala mě i ta představa, že hned vedle je Milan, který mě může zaslechnout. Pátý den jsem šla večer do sprchy a jak jsem byla zvyklá po sprše jsem vyšla ven jen s ručníkem omotaným kolem těla.

Na Milana jsem si vzpomněla až když jsem na něj narazila na chodbě. Oba jsme se lekly a já vykřikla a přitom mi upadl ručník na zem. Milan stál jak já zkoprnělí, ale jeho oči šmejdili po mém těle. Já se po chvilce ohla sebrala ručník a šla do ložnice. Jak jsem se protahovala kolem Milana cítila jsem, že se mu postavil, což mě velmi vzrušilo a v ložnici jsem si to hned musela udělat. Další den se mi Milan omlouval, že mě nerad vylekal.

Ovšem od té doby ze mě nemohl spustit oči. Koukal mi na zadek a výstřih. Mě se to samozřejmě moc líbilo přitahovat nějakého muže, tak jsem začala chodit bez podprsenky a několikrát ho nechala dlouze pohlédnout na má prsa skrz výstřih. On vždy trošku zrudnul a s napnutýma kalhotami pak šel většinou dělat něco jiného. Mě se tato hra na vzrušování natolik líbila, že jsem si pak šla dělat dobře a měla vždy silný orgasmus.

Další den jsem se rozhodla přitvrdit a vzala si krátkou sukni pomáhala mu bez spodního prádla. Celé dopoledne jsem se mu snažila ukázat svou vyholenou a zároveň stále mokrou broskvičku. Vždy jak se na ní podíval se snažil pohledem uhnout.

Po obědě však potřeboval pomoct sundat některé věci z police a já se nabídla, že pomůžu. Vylezla jsem na štafle a přehodila nohy přes jejich vrchní část. Ovšem štafle se začali kymácet a Milan hbitě přiskočil a chytl je, abych nespadla.

Byl přímo podemnou a měl, tak krásný výhled na moje roztažené nožky. Občas jsem na něj po očku koukla a viděla jak se zaujetím sleduje mojí mokrou prcinu.

Co nejpomaleji jsem sundavala a rovnala věci na skříni aby měl dost času na sledování. Pak, ale přišel šok.

On se mě dotkl rukou na noze a jel pomalu nahoru pod mou sukni. Ani jsem se nehnula a plná očekávání kam až zajde jsem držela. Jeho ruka byla hrubší než Honzova, ale zároveň se pohybovala něžně jak pírko. Po chvilce jeho prst dorazil až k roztoužené dírce. Cítila jsem jak jemně krouží prstíkem zatím jen na povrchu. Pak přitlačil a jeho prst do mě pronikal.

Já jsem se neudržela a vyhekla jsem. On se lekl a rychle dal ruku pryč jakoby nic. Po této příhodě jsem ihned utekla do ložnice vytáhla vibrátor a začala si dělat dobře. Myslel jsem přitom na Milanovo prst uvnitř mě. Během chvilky jsem se udělala ovšem neudržela se a hekala jsem nahlas, tak že mě musel Milan slyšet.

Do večera už bylo vše zas normální. Milan si dělal své zednické věci a já vařila. Před večeří se Milan chodil sprchovat a dnes mě napadlo podívat se jak vypadá nejen nahoře, ale i dole. Jak jsem uslyšela sprchu, tak jsem se připlížila ke dveřím a otevřela je. Věděla jsem, že ze sprchy na dveře vidět není, ale skrz zrcadlo je vidět do sprchy.

Ještě než se zamlžilo jsem viděla Milana v celé kráse. I jeho nohy byly samý sval a pak jsem zahlédla jeho nádobíčko. Honza byl takový průměr, ale Milan nadprůměr. I v klidu se mi zdál větší jak Honzovo v pozoru. Moc dlouho jsem se dívat nemohla, protože pára zrcadlo zamlžila. Šla jsem dělat dál večeři a nemohla z hlavy dostat jeho nahé tělo. Abych se rozptýlila vytáhla jsem lahev vína k večeři. Po vínu budu unavená a vše zaspím, říkala jsem si. Milan přišel s mokrýma vlasama a opět oblečen jen v kalhotách.

Neubránila jsem se a pohlédla mezi jeho nohy. Jeho mužství se v džínách tísnilo a bylo zřetelně vidět. Rychle jsem nalila víno a polkla sklenku skoro na ex. Po večeři a dvou lahvích vína jsem už chtěla jít, když mě Milan poprosil zda si může vyprat u nás nějaké věci, že potřebuje jen vysvětlit jak naše pračka funguje.

Ochotně jsem šla hned do koupelny a začala mu vše vysvětlovat. Pak jsem se nějak zakecali a víno začalo mít místo spacího účinku probouzející. Opět jsem dostala chuť na jeho ruku v mém rozkroku, tak jsem vzala jeho věci a začala je dávat do pračky. Přitom jsem se k němu otočila zády vyšpulila svou prdelku.

Přesně jak jsem čekala má sukně sjela a odhalila můj zadeček v celé své kráse. Milan chvilku váhal a já přebírala prádlo na zemi jakobych v něm něco hledala. Pak jsem ucítila opět jeho ruku. Tentokrát sáhl rovnou na můj pahorek lásky. Opět jsem to neustála a vyhekla jsem. Ovšem teď se nelekl a začal prstem kroužit rychleji.

Jeho prst byl dokonalost sama a já instinktivně roztáhla nohy. Milan na to zareagoval druhým prstem, který začal dobývat mou svatyni. Jak cítil mou vlhkost neváhal a přidal další prst. Začal rytmicky přirážet a druhou rukou mě chytl za vlasy. Bylo to neskutečně nádherné. Jeho prsty byly krásně teplé ne jako můj chladný vibrátor. Už mu bylo jedno jak moc hekám. Moc dobře věděl, že jsem vzrušená a líbí se mi co dělá. Prsty náhle vyjeli a já slyšela jak si klekl. Pak jsem ucítila něco vlhkého a teplého.

Byl to jeho jazyk kmitající po klitorisu a občas dokonce zabloudil mezi závojíčky. Jeho jazyk byl tak úžasný, že jsem se udělala. Vykřikla jsem v úžasu té slasti a vychutnávala si příval slasti. Orgasmus jakoby mě přivodil kóma, protože si pak nepamatuji pár minut. Když jsem přišla k sobě už jsem cítila opět jeho prsty v sobě. Musel tam mít minimálně čtyři jak mě roztahovaly. Já ochotně přirážela vstříc dalšímu orgasmu. Opět mne chytil za vlasy a přirážel se mnou co nejblíže k němu.

Moje kundička se v rytmu přírazů roztahovala a stahovala. Jeho prsty mi přišli hrozně dlouhé. Jakoby mi naráželi až na dělohu. Měla jsem zavřené oči a představovala jsem si jeho penis co jsem viděla. Hrozně jsem si přála ho zkusit. Ovšem nechtěla jsem Honzu až tolik podvést. A také jsem neměla doma kondomy a prášky už měsíc neberu kvůli založení rodiny.

Musela jsem si tak vystačit s jeho prsty. Ty neustále zrychlovaly tempo což mělo za následek příchod mého druhého orgasmu. Uvolnila jsem se co to jen šlo, abych si to vychutnala naplno. Musel cítit, že se blížím do finále, protože zpomalil a jeho přírazy byly táhle a hluboké.

Jakoby věděl co miluji a jak mě udělat. Pak už jen přišlo mravenčení v břiše oznamující finále. Ovšem nebylo to jediné co jsem cítila. Jeho prsty se ve mě najednou zvětšily a začali pulzovat. Až teď jsem se podívala na svého milence, který za mnou stál a přirážel do mě svým mackem.

Bylo však pozdě něco udělat. Můj orgasmus mě opět dostal do extáze a Milana začala má kundička v křečích svírat a vysávat. Což nemohl ani on vydržet a začal mě příraz za přírazem plnit. Pak se nakonec jen zapíchl co to šlo a také si vychutnával svůj vrchol. Jeho úd byl ještě tvrdý, když ze mě vyjel.

Za ním se ze mě hrnula velká nadílka jeho semene. Musel být skutečně dlouho bez holky, když toho měl v sobě tolik. Neřekli jsme ani slovo a každý šel spát. Ani mě nenapadlo se vysprchovat a zmírnit tak riziko početí dítěte. Asi jsem tušila, že to není naposled co jsem si s Milanem užila. Přeci jen Honza měl být pryč ještě týden. Nechci na tebe vše vychrlit ještě než donesou kafe. Vím, že jsem to neměla dopustit, ale potřebuji se svěřit.

Andrea mě vyslechla a chvíli přemýšlela. Ráno jsem se probudila a to, že vše co jsem zažila večer s Milanem nebyl jen sen dokazovalo zaschlé semeno na mích stehnech. Až teď jsem si pořádně uvědomila jaká to byla blbost. Riskovat nechráněný sex s kamarádem Honzy. Bylo teprve šest ráno a já se potichu přes spícího Milana na gauči dopotácela do koupelny.

Hned se mi vybavila vzpomínka jak mě tu včera opřenou o pračku nádherně udělal svím ptákem. Hned jsem z toho byla zase vlhka. Pustila jsem si vařící vodu a vlezla pod proud vody.

Rukou jsem začala umývat zbytky zaschlé připomínky. Jak jsem rukou myla svou jeskyňku, tak jsem se tím začala vzrušovat. Už několikrát jsem to ve sprše sama dělala, ale až teď při vzpomínkách jsem byla natolik vzrušená, že jsem věděla, že brzy budu.

Začala jsem proto intenzivně rukou dráždit svůj krví naběhlí klitoris. Teplá voda zatékající do všech záhybů mi dělala neuvěřitelně dobře. Opět jsem zapomněla na celý svět, když na mě začal přicházet orgasmus. Málem jsem utrhla sprchu, když jsem se propnula jak luk. Po chvilce začal orgasmus odeznívat a já měla pocit jakoby mě zase hladily Milanovo velké ruce. Otočila jsem se a on tam opravdu stál.

Byl nahý a přidal se ke mě, když viděl jak si sama ulevuji. Jeho penis už mě pošťuchoval mezi nohama. Konečně jsem ho mohla vidět zblízka. Neodolala jsem a rukou po něm sáhla. Jen jsem se ho dotkla začal mohutnět a tvrdnout. On mezitím své ruce přemístil na má prsa a začal je mnout a drtit. Občas mě chytl a zmáčkl za bradavku až jsem sykla bolestí.

Bylo to poprvé, kdy mě bolest vzrušovala. Já jsem začala jeho klacek v ruce honit čímž jsem ho vzrušila, tak že se přestal věnovat prsům. Rukou teď zvedal jednu mou nohu, takže měl krásný přístup k mé vzrušené lasturce. Druhou rukou nasměroval špičku svého kopí přímo mezi mé závojíčky. Nedokázala jsem odtrhnout oči od jeho žaludu prorážejícímu si cestu do mého nitra.

Po dvou skleničkách už jsme byli oba uvolněnější a bavili se otevřeněji. Zasmála se a řekla: Na ty moje kůzlátka bych tě asi neulovila. Pravda nebo fant, bereš? Proti tomu jsem nic neměl. Na afterparty mi ho kouřila na záchodě, pak jsme šli na koleje. Tam jsme si i zašukali, chtěla to zezadu. Všechny intošky chtějí píchat zezadu.

Teď se ptám já. Kdy tě naposledy píchal ten tvůj? Pak si přes hlavu přetáhla triko a zůstala sedět na posteli jen v džínách, ponožkách a podprsence. Při pohledu na její rytmicky se zvedající prsa jsem cítil, jak mi tvrdne. Z košíčku ji trochu vykukovala levá bradavka. Jedna z toho byla nadšená, druhá to spíš skousla. Zamyšleně na mě koukala a přemýšlela, na kůži se jí přitom perlily kapičky potu.

Pak sáhla za záda a rozepnula podprdu. Spouštěla ji pomalu a odhalovala mi přitom kousek za kouskem svých ňader. Když je úplně osvobodila, vyjeveně jsem koukal na krásně kulaté prsa, velké tmavé dvorce a ostré hroty bradavek. Seděla na posteli naproti mně do pasu nahá a jednou nožkou mi zajela do klína, kde začala přes džíny hladit moji teď už jako kámen tvrdou chloubu.

Na manžela teď seru. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Uložit do prohlížeče jméno, email a webovou stránku pro budoucí komentáře. Home » Povídky a fantazie » Vdaná kamarádka — 1. Vdaná kamarádka — 1. Hra na pravdu   Od Marom 7. Tagged   nevěra , studentka. Deníček půvabné mrchy — den s mokrou kundou 7.

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Další díly seriálu Vdaná kamarádka — 1.

Maminy sex parohac cz

únor Když byl manžel mimo domov, jeho kamarád měl se mnou sex a Maminy, Kompilace, Nohy, Pornoakce, Kalhotky, Dojení, Parohac, Czech. únor by zrale maminy sex v mobilu. Posted in: Nuru masáž Parohac cz zralé ženy, Pro Další hledání - Gay Porno. Blonďatá milf a její. červenec V databázi máme víc jak videí ke spuštění ihned. tutes.info 6. červenec „A jaký mají sex vdané maminy?“ „Hele, já nejsem žádná mamina!.

HOLKY NA SEX PLZEN AGAMA SE

I handicapovaní mají právo na sex, znělo vystrik rychlyprachy cz posluchárnou Pro někoho může být příjemná masáž VELKÝ PTÁCI NAHE MAMINY, prosinec leden Nelze se pak divit, že místo takového vztahu lidé čím dál častěji raději vyhledávají nezávazný sex. A to i dlouhodobě. Přesto někteří chtějí. duben yobttv sekretárky vyhonenie, ceske maminy, starsie zeny nylon fetis, Parohac cz fotky kundicek, Jeho péro začalo chrlit semeno s tutes.info – erotický portál – porno videa zdarma – erotická sex seznamka.

About the author : Carmine Lamoureaux